MINUT ČTENÍ: 2

AUTOR: Jan Luxemburg


Srdečně všechny zdravím! V tomto krátkém článku bych Vám chtěl říci o velmi silném superúplňku a doporučit jeden krásný rituál.

Letošní nejsilnější superúplněk nastane v noci z úterý 7.4. na středu 8.4. Nejkratší vzdálenost mezi Zemí a Měsícem bude 8.4. ve 04:35 hod. Díky jasné obloze bude Měsíc zářit velice jasně a v celé své velikosti. Jak je známo, Měsíc ovlivňuje Zemi několika způsoby. Například ji chrání před vesmírnými tělesy, která by mohla dopadnout až na povrch Země, má velký podíl na cyklech přílivu a odlivu, podílí se také na lidském měsíčním cyklu.

Měsíc nejblíže Zemi

Z mého pohledu je v této souvislosti ale nejzajímavější vliv magnetického pole Měsíce na planetu Zemi a život na ní. Tím, že bude Měsíc nejblíže Zemi, bude i vliv jeho magnetického pole nejmocnější. Díky tomu, že je tento úplněk ve znamení Vah, je to ideální doba na harmonizovaní vztahu jak sama se sebou, tak i s našimi nejbližšími, ale i s kolegy v práci či při studiu. Pro dokonalé využití této výjimečné události jsem pro Vás (a samozřejmě i pro sebe) našel jeden krásný rituál určený přímo pro dobu úplňku. Chtěl bych Vám ho přiblížit jako inspiraci. Pro někoho to bude přesně to pravé, jiného to může zavést k vyhledání jiného úplňkového rituálu, ke kterému ho zavede vlastní vnitřní intuice.

S láskou,

Honza.

Zdroj rituálu: Solei, T. (7. duben 2020). Úplňkové rituály s vodou. Otevřeno z https://www.taraka.cz/uplnkove-ritualy-s-vodou/


Rituál pro přijetí jména duše

Milovaní, pořiďte pro sebe a svého milovaného 6 vodních rituálních svící. (Vytvořte je v hlubokém tichu a v napojení na sebe sama.) Za příznivého počasí běžte k jezeru, rybníku či řece. Každou svíci zapalte – pomalu – jednu po druhé a vždy si něco přejte a vždy za něco poděkujte.

Zapálíte 1. svíci a vyslovíte své přání, týkající se Vaší osoby, poté projevíte vděčnost za jakýkoliv dar či dostatek na Vaší cestě. (Klidně si vše předem sepište na papír.) Takto postupujte s každou svící a poté ji jednu po druhé pošlete po vodě – položte na hladinu.

Poté vstupte do jezera i Vy. Ideálně vše konat za úplňku či letního slunovratu.). Zhluboka se nadechněte a ponořte se pod hladinu – stačí na pár sekund. Když se vynoříte a vystoupíte z vody – budete znovuzrozeni. 

Jděte domů nebo zůstaňte v přírodě a tiše přemýšlejte nad vším, co přichází. Váš život nabere nový směr světla a lásky. Děkuji, že jste!

Tímto rituálem probudíte svoji vnitřní sílu a bude požehnána Vaše cesta.